Yaşadığımız her anı ölümsüzleştirmek için buradayız…

” Eski ve yeni, sakin ve heyecanlı kesişen tüm hayatların arasında başladı yolculuğumuz yıllar önce…

Foto Şen ekibi olarak, farklı hayatların kendileriyle ilgili hikayeleri için bir fikrimiz vardı; bir yaşamın başlangıcından bir çiftin mutluluğuna giden yeni öyküler yaratmak ….

Yeri geldiğinde siyah beyaz düşsel bir dünya, yeri geldiğinde renkli yaşamın gerçeklikleri oldu fotoğraflarımız, bazen düşüncelerinizin dili, bazen sizi heyecanlandıran duygular…

Bir yolculuğun izlerinden fazlası, belki ta kendisi oldu fotoğraflarımız; en yalın dilinde,  hiç eskimeyen yansımaları taşıyarak özünde …..

Ve var olan güzellikleri yeniden keşfetmektir amacımız; gördüklerimizi yansıtmak, sizlerin de görmesine  katkı sağlamaktır aynı zamanda. Zamanı geri getirmek ve durdurmak mümkün değilse de, akıp giden zamana birlikte müdahale edebilmek için, gelin bu hikayeyi siz anlatın, biz  yaşatalım….”

1969 yılında kurucusu, babamız Cahit ŞEKER tarafından sektöre girdik.

Yenilikçi altyapısı ve deneyimli kadrosu ile Foto Şen bilgi ve birikimlerimizi karanlık oda döneminde DSLR teknolojisine taşımış olup kaliteli hizmet anlayışı ile gerek kişi gerek kurumsal firmalara ihtiyaç duyduğu görsel alanlarda gerekli desteği vermek ve bu alanda kaliteden ödün vermeden kişi ve kurumlara çözümler sunarak daha kaliteli sonuçlar elde etmeyi amaçlamaktayız. Foto Şen Studiosu Olarak; Gelin – Damat, Özel Gün, Stüdyo ve Dış Mekân Çekim Hizmeti, Düğün Hikâyesi Hazırlığı, Ürün Çekimi, Okullarda Etkinlikler ve Mezuniyet Çekimleri, Portre Çekimler ve Sanayii Fotoğraf Çekimleri çalışmalarımızla müşterilerimize ve meslektaşlarımıza istekleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Kurulduğu günden bu güne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutup bilgi, birikim ve tecrübeye teknolojiyi de ekleyerek yolumuza devam etmekteyiz.

Basında Biz